Z naszych szkoleń korzystają:
Prowadzimy spotkania dotyczące funkcjonowania przedsiębiorstw w przestrzeni wirtualnej. Pokazujemy mechanizmy, które towarzyszą przedsiębiorcom w dbaniu i zarządzaniu wizerunkiem on-line. Pracujemy z pracownikami i kadrą kierowniczą, wypracowujemy wspólne standardy poruszania się w świecie wirtualnym. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie pod potrzeby klienta.
Nasze doświadczenia związane z funkcjonowaniem w świecie wirtualnym przekuliśmy na programy wspierające nauczycieli oraz rodziców, dwie grupy dorosłych najbardziej zaangażowanych w wychowanie i objaśnianie świata młodym. To dla nich tworzymy zajęcia pokazujące szanse jakiej daje Internet i zagrożenia, które mogą stać się udziałem dzieci.
Prowadzimy różnorodne zajęcia dla niemal wszystkich grup wiekowych od pierwszej klasy szkoły podstawowej, przez młodzież licealną po studentów. Ofertę dostosowujemy każdorazowo do potrzeb danej szkoły, klasy, czy grupy, niemiej wśród zajęć cieszących się największą popularnością możemy wskazać następujące szkolenia:
Celem zajęć jest wskazanie podstaw bezpiecznego funkcjonowania w Internecie. Zajęcia zostały opracowane z myślą o młodszych uczestnikach i mają na celu:
Zajęcia te mają na celu przygotowanie uczestników do świadomego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów internetowych.
Celem programu jest wszechstronne zrozumienie problematyki mowy nienawiści w sieci, hejtu oraz cyberprzemocy rówieśniczej. Podczas naszych zajęć proponujemy uczniom:
Nasze zajęcia nie tylko ułatwiają zrozumienie mechanizmów działania w sieci, ale także wyposażają uczestników w kompetencje i narzędzia niezbędne do skutecznego reagowania na tego typu zjawiska.
Celem zajęć jest uświadomienie młodzieży o odpowiedzialnym korzystaniu z telefonów komórkowych oraz promowanie bezpiecznych praktyk związanych z używaniem urządzeń ekranowych. Skupiamy się na:
Nasze zajęcia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby uczulają uczestników na ochronę zarówno samego urządzenia, jak i prywatnych danych, podkreślając znaczenie bezpiecznego korzystania z technologii oraz poszukiwania alternatywnych, bezpiecznych sposobów wykorzystania urządzeń ekranowych.
Codzienny napływ ogromnej ilości informacji sprawia, że nie zawsze łatwo jest nam rozróżnić fakty od fałszywych treści. W obliczu tego, że młodzi ludzie coraz częściej korzystają z Internetu jako głównego źródła informacji, kluczowe staje się nauczenie ich umiejętności rozpoznawania prawdziwych doniesień od sztucznie wytworzonych. Wspólnie z młodzieżą stawiamy sobie za cel rozwijanie krytycznego podejścia do przeczytanych materiałów jako narzędzia służącego do wykrywania dezinformacji. Jest to fundamentalna umiejętność, która pomaga uniknąć błędów, nieświadomego przekazywania nieprawdziwych informacji oraz umożliwia świadome korzystanie z mediów masowych.
Nasze zajęcia mają na celu przybliżenie zjawiska „fake newsów” za pomocą studiów przypadków. Uczestnicy zostaną zapoznani z metodami i narzędziami służącymi do identyfikacji nieprawdziwych informacji oraz otrzymają wskazówki dotyczące weryfikacji materiałów wizualnych, takich jak zdjęcia czy nagrania wideo, oraz źródeł informacji. Projektujemy zajęcia w taki sposób, aby uczestnicy zdobyli umiejętność rozpoznawania „fake newsów” oraz wykształcili krytyczne podejście do treści, z którymi mają do czynienia.
Jest to model językowy, który został wytrenowany na ogromnych zbiorach danych w celu generowania tekstów, które brzmią, jakby zostały napisane przez człowieka. Chat GPT może być wykorzystywany w wielu dziedzinach, na przykład w obsłudze klienta, generowaniu treści czy wsparciu procesów edukacyjnych. Nasze szkolenie obejmuje:
© 2024 Brandwise. All rights reserved.